Знання однієї мови дозволяє вам
увійти в коридор життя,
знання двох мов – відкриває усі
двері у цьому коридорі.
Франк Сміт
У перший день весни в нашій школі відбувся захід, присвячений казкам народів світу. Настрій дійства, мовна атмосфера створювалася за допомогою акторської майстерності, відео, танцю та музики. Сценарій свята дав змогу залучити різновікові групи учнів: від початкової до середньої школи (2-7 класи). Режисерами були вчителі кафедр іноземних мов і зарубіжної літератури. Кожен учитель приклав максимум зусиль, щоб захід сприяв розвитку в учнів інтересу до вивчення мов інших країн.
Першими демонстрували свої таланти учні 5-А класу на чолі з учителем зарубіжної літератури Горбатюк Римми Федорівни. Діти занурили всіх присутніх у вир знайомих з дитинства російських казок. На сцені оживали ілюстрації і герої книг: пишні палати, по яких походжали поважні князі та княжні,чарівні красуні і сильні богатирі.
Наступними виступили учні 5-Б – 6 класів, під пильним керівництвом учителя англійської мови Бондарчук Людмили Іванівни. Учні інсценізували відому казку Шарля Перро «Спляча красуня». Принц, принцеса та чаклунка вели свою бесіду англійською. Вони продемонстрували високу майстерність як і в артистичності так і в знанні англійської мови.
Учні 2-4 класів дивували гостей своїми талантами ,в чому їм допомогла вчитель англійської мови Олех Зінаїда Павлівна. Маленькі артисти були дуже переконливі, коли показували сценки з казки «Гензель і Гретель », написаної братами Грімм. Розповідь велася про двох дітей – брата і сестру, яких хоче з'їсти відьма-людожерка, що живе у будинку із солодощів.
Завершальним етапом та не менш цікавим була казка на польській мові «Зачарований щупак». Глядачів вразило оригінальне відео,яке на початку виступу показала вчитель англійської та польської мов Сех Вікторія Михайлівна. Польська мова, яку вивчають наші учні, цікаво звучала з уст юних акторів.
На завершення відбувся танець у виконанні зачарованого принца і принцеси.
Захід сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів,що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати іноземні мови!